Езотерика

Як уникнути неприємностей і відвести біду в п'ятницю 13?

Багато хто вважає, що чутки про це незвичайному дні — всього лише забобони. Однак якщо ви хочете убезпечити себе і своїх рідних, експерти радять вам дізнатися про перевірених способів, які допоможуть вам уникнути неприємностей.
3.4к.

П'ятниця 13 — справді містичний день. Вважається, що в цей час нечисті сили активізуються, через що з людиною може трапитися будь-яка неприємність. Завдяки простим способам ви зможете уникнути небезпеки і відвести від себе біду.

Люди здавна приписували п'ятниці 13 особливі містичні властивості. Вважається, що в цей час людину переслідують неприємності, які можуть спричинити за собою згубні наслідки і навіть бути небезпечними для життя. Дослідження показують, що саме в п'ятницю 13 збільшується кількість неприємних подій, а у людей погіршується фізичний і емоційний стан.

Як захистити себе від бід неприємностей у п'ятницю 13

Ще наші предки надавали особливого значення п'ятниці 13. У зв'язку з цим склалося безліч прикмет і забобонів, які доводять, що цей день дійсно володіє містичним змістом. Можливо, в цей час з вами не станеться нічого незвичайного, але якщо ви бажаєте убезпечити себе, вам допоможуть кілька простих способів.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Не беріть і не давайте гроші в борг. При необхідності кожен з нас повинен допомагати своїм близьким, в тому числі фінансово. Однак у п'ятницю 13 забороняється давати і брати гроші в борг. Небезпека полягає в тому, що разом з грошима ви ризикуєте віддати своє щастя і фінансову удачу, а значить, вже скоро можете зіткнутися з фінансовими труднощами. Якщо в цей день до вас звернуться з подібним проханням, ввічливо відмовте. Можливо, таким чином ви вбережете від бідності не тільки себе, але і того, хто звернувся до вас за допомогою.

Не розповідайте про свої сни. Іноді сни бувають такими яскравими, що нам не терпиться розповісти про них іншим людям. У будь-який інший день ви можете зробити це, але в п'ятницю, 13 намагайтеся замовчувати про свої сновидіння. Сни волають у нас певні емоції, і, поділившись ними, ви ризикуєте позбавити себе життєвих сил. Якщо вам хочеться розповісти про свій сон, напишіть його на папері, описуючи кожну подробицю. Також ви можете усамітнитися і промовити своє сновидіння слух, уявляючи, що поруч з вами знаходиться співрозмовник.

Не сваріться з оточуючими. Енергетика п'ятниці 13 може позначитися на вас вкрай негативно. В цей день у людей спостерігається підвищена емоційність, з-за чого можуть виникнути сварки на порожньому місці. Проте з цієї ситуації є вихід — постарайтеся контролювати свої емоції і не дозволяйте оточуючим спровокувати вас на конфлікт. Не зациклюйтеся на поганому і не дозволяйте негативним думкам оволодіти вами. В цьому випадку ви зможете провести цей день в гармонійній атмосфері.

Уникайте необдуманих покупок. Здавалося б, походи по магазинах можуть приносити нам лише позитивні емоції, але в п'ятницю, 13 шопінг може обернутися для вас великими фінансовими втратами. В цей час грошова енергетика буде дуже вразливою, тому ви ризикуєте придбати непотрібні предмети. Крім того, велика ймовірність зіткнутися з шахраями, які спробують обдурити вас, продавши вам неякісну, але дорогу річ. Постарайтеся не робити покупки в цей період, щоб уникнути фінансових проблем у майбутньому.

Будьте обережні на дорозі. Відомо, що в п'ятницю 13 кількість аварій збільшується в кілька разів. Саме тому в цей день настійно рекомендується відмовитися від керування транспортним засобом. Якщо така потреба все ж виникла, постарайтеся бути дуже акуратними і вибирайте для пересування лише перевірені шляху.

Не займайтеся садівництвом. Багато людей відчувають задоволення, займаючись садівництвом, але в п'ятницю, 13 слід відмовитися від свого захоплення. Дане заняття не принесе вам шкоди, а ось посаджені рослини можуть зростуть хворими і слабкими або зовсім загинути.

Не намагайтеся проводити ритуали. Незважаючи на те, що цей день можна назвати незвичайним, проводити обряди та ритуали в цей час заборонено, особливо якщо раніше ви не робили це. Маніпуляції можуть дати зворотний ефект і обернутися проти вас, а результат негативно позначиться на вашому житті.

Відкладіть далекі поїздки і перельоти. Багато людей, незважаючи на важливість поїздки, намагаються перенести її на більш вдалий час, щоб уникнути біди. Якщо ж на цей день у вас запланована відрядження або далеку подорож, постарайтеся передбачити всі можливі складності: виділіть більше часу на збори і дорогу, щоб не забути нічого важливого і не запізнитися на рейс.

Думки про те, чи дійсно п'ятниця 13 є несприятливим днем, як і раніше розходяться. Багато хто вважає, що це всього лише забобони, але хтось продовжує надавати цьому дню особливе значення, побоюючись бід і неприємностей.

За матеріалами — dailyhoro.ru

Фото — upload.wikimedia.org

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст