Езотерика

Знаки Зодіаку: таємні ознаки того, що ви комусь подобаєтеся

Якщо ви знаєте всі особливості зоряних сузір'їв і вмієте вловлювати прихований підтекст у тому, що вам говорять, то можете легко розшифрувати зацікавленість вами з боку будь-якої людини.
6к.

Закохалися в дівчину або хлопця своєї мрії? Шукаєте зірок підказок, як налагодити з нею або з ним стосунки? Знаючи знак Зодіака людини, можна зробити свого роду «попередній перегляд» його особистості. А деякі коханці і зовсім показують своє справжнє «я» з допомогою своїх почуттів і вчинків. Є певна причина того, що чоловіки і жінки можуть по-різному висловлювати свої симпатії і бажання. Якщо ви знаєте всі особливості зоряних сузір'їв і вмієте вловлювати прихований підтекст у тому, що вам говорять, то можете легко розшифрувати зацікавленість вами з боку будь-якої людини.

Овен

У Овнах чітко простежується їх вперта природа. Вони хитрі й підступні, що виражається в тому, як вони поступово підвищують градус свого тиску на вас. Якщо Овен «запав» на свого колегу, то свою зацікавленість він буде виявляти з допомогою наполегливості і вибачень, зупиняючись біля його робочого місця як можна частіше. Представник цього знаку Зодіаку буде постійно попадатися йому на очі, щоб заволодіти його увагою. Більшість Овнів люблять суперництво і крім боротьби за увагу своєї симпатії пускають в хід всю свою чарівність. Часто ви навіть моргнути не встигнете, як опинитеся в обіймах такого людини.

Телець

Це знак бика, і якщо ви йому подобаєтеся, то дізнаєтеся про його або її симпатії з допомогою компліментів і солодощів. Тельці знають толк в ніжному відношенні і запаморочливої романтиці. Об'єкт їх бажань завжди стає центром їхньої уваги і залицянь. Якщо ви зустрічаєтеся з Тельцем, то повинні просто насолоджуватися відносинами.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Близнюки

Якщо мова заходить про те, які Близнюки в любові, то їх можна описати приблизно так: вони фліртують, вони цікаві і завжди прагнуть дізнатися, що вами рухає. Вони романтики і люблять, коли їм приділяють належну увагу. Близнюки непостійні і можуть закохуватися в декількох жінок одразу. І якщо ви не можете подарувати їм свою увагу, то ще дуже довго будете чекати першого кроку з їх боку.

Рак

Цей знак є одним з найбільш складних з точки зору любові. Народжені під сузір'ям Рака звикли захищати своїх улюблених і встановлювати з ними глибокий емоційний зв'язок. Вони дещо нелогічні і дають потрібні поради, не показуючи, що думають насправді. Безпека і захист у них завжди на першому місці.

Лев

Любовні наміри Лева визначити дуже легко. Будучи одним з самих пристрасних знаків Зодіаку, Лев користується тактикою широких жестів і улесливих розмов. Такий коханець обдарує вас всім своєю увагою і теплотою великої любові. Він буде вашим кращим захисником і не стане приховувати свою любов від друзів і родичів. Лев буде любити вас до божевілля, і його почуття просто не можна не помітити.

Діва

Визначити, любити вас Діва, може виявитися тим ще завданням. Народжені під цим знаком відомі своєю стриманістю, і навіть якщо дама серця такої людини стала об'єктом уваги ще одного чоловіка, то він не стане свідомо розпалювати пристрасті. Але якщо представник Дів справді вас любить, то завжди буде терпляче слухати все, що ви говорите. Якщо між вами і Дівою проскочила справжня любовна іскра, то вас чекає дуже сильний емоційний зв'язок з цією людиною.

Ваги

Народжених під цим знаком у всьому направляє Венера, а шальки терезів є їх найбільш романтичним символом. В коханні ці люди не приховують своїх почуттів і є чарівними особистостями, буквально зачаровують вас своєю присутністю. Вони не соромляться ходити, тримаючись за руки, зустрічатися з вами на очах у всіх, визнаватися вам в любові і постійно дарувати подарунки. Ваги незворушні, рішучі у своїх намірах, а ще у них дуже чутливе серце.

Скорпіон

Він вважається самим емоційним і найсексуальнішим з усіх 12 сузір'їв. Скорпіони не любителі загравати. Тому, коли вони бачать, що між вами пройшла іскра, то тут же налагоджують з вами дуже тісний контакт. Скорпіони нелегкомысленны і серйозні в своїх намірах. Вони можуть ревнувати, намагатися контролювати свою другу половинку і відчувають все дуже глибоко. Народжені під цим знаком наполегливі і вважають довіру основою справжньої любові.

Стрілець

Вибираючи ту саму або того самого, Стрілець влучає точно в ціль! Всім народженим під цим знаком притаманне чудове почуття гумору – вони розважають вас цікавими історіями, впливаючи на ваші думки своїми словами і діями. Вони – люди вільного духу, що йдуть за вітром. І якщо ви зустрічаєтеся зі Стрільцем, то вас чекає маса ніжності та любові!

Козеріг

Козероги прямолінійні у вираженні любові і бажань. Працелюбні представники цього знака Зодіаку дуже зайняті особистості, але все одно приділяють час побачень і романтичних зустрічей. Багато з них втрачають голову від кохання, дозволяючи їй керувати їхнім життям. Козероги дуже сексуальні!

Водолій

Знак Водоноса змушує вас ходити на кінчиках пальців. Водоліїв не назвеш класичними романтиками і у вираженні почуттів вони дуже нестандартні. Їх відрізняють особливі методи прояву любові, але вони завжди вимагають від партнера зворотного зв'язку на їх прояв почуттів.

Риби

Ці люди буквально «розцвітають» у своїй любові. Народжені під цим сузір'ям є щирими романтиками і дуже креативно підходять до демонстрації своїх почуттів. У них добра душа і вони дуже сильно прив'язуються до людей, які дарують їм свою любов. Душа кожної Риби відкрита для зовнішнього світу!

Фото — encrypted-tbn0.gstatic.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст