Езотерика

Самі чарівні жінки за знаком Зодіаку

Астрологи розкажуть, представниці яких Знаків Зодіаку найбільш привабливі.
7.5к.

Всі жінки прекрасні, це без всякого сумніву, однак найбільш привабливі з них — це не обов'язково найкрасивіші. Звичайно, хтось має і красою, і харизмою, і розумом одночасно. Астрологи розкажуть, представниці яких Знаків Зодіаку найбільш привабливі.

Найцікавіші жінки, на думку чоловіків, — це ті, хто вміє дарувати емоції, привертати увагу і, що найголовніше, утримувати його. Найменше чоловіків приваблюють егоїстичні жінки. Дама, на думку більшості чоловіків, повинна дарувати легкість і провокувати чоловіка на якісь позитивні емоції. Звичайно, не завжди виходить дарувати позитив у сучасному світі, але саме він і залишається головною причиною того, чому чоловікам одні дами подобаються, а інші ні.

Жінка-Овен

Овни дуже подобаються чоловікам, тому що вони мають безліч чорт характеру, схожих з чоловічими. Ці жінки можуть здаватися більш привабливими, ніж інші, тому що часто поділяють чоловічі захоплення та хобі, а для зав'язки розмови і залучення уваги це відіграє визначальну роль. Овни, як правило, ще й виглядають вельми привабливо. Словом, ці дами можуть вважатися кандидатками на лідируючі місця в рейтингу привабливості. Єдина проблема Баранів — їх прямолінійність, яка іноді грає проти них.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Жінка-Телець

Тельці приваблюють своєю зовнішністю. В плані зовнішнього вигляду з цими дамами не зрівняється ніхто, але в іншому у жінок-Тельців великі проблеми. Дуже часто вони занадто сильно зациклюються на собі, забуваючи про те, що любов і відносини вимагають взаємності. Їх вади компенсуються зовнішнім виглядом, але не завжди. Головна слабкість Тельців — їх надмірне честолюбство. Якщо ви запитаєте, у кого сама висока самооцінка з усіх дівчат, то більшість чоловіків скаже, що саме у Тельців. Грати в любов поодинці чоловікам не до вподоби, тому Тельці більше підходять тим, хто любить домагатися любові.

Жінка-Близнюки

Ці дами дуже непрості, хоча спочатку може здатися зовсім навпаки. Вони проявляють інтерес до чоловіків, але це не означає, що їм по душі. Їм подобаються розумні чоловіки і харизматичні, тому що вони і самі є такими. Близнюки дуже дивні і незрозумілі, тому чоловіків тягне до них, як магнітом, завжди і скрізь. Чоловікам здається, що дівчата і жінки, народжені під цим повітряним Знаком Зодіаку, особливі. Звичайно, це так, але не настільки, щоб так сильно захоплюватися ними і занурюватися в них без оглядки. Близнюки приваблюють своєю простотою і одночасної неприступністю.

Жінка-Рак

Жінки, які були народжені під цим Знаком, дуже прості. Це і є їх головне достоїнство. Привертають чоловіків вони своєю статностью, але далеко не всім подобаються їхні нескінченні розмови про дітей, про сім'ю, про майбутнє. Раки дуже «дорослі», тому подобаються вони або тим, хто мріє одружитися якомога швидше, або тим, кому вже за 40. Чоловіків, які молодші їх самих або дорівнюють їм за віком, вони вважають інфантильними апріорі. Спілкування через упереджене ставлення не складається. Природно, це не поголовна «епідемія», але більшість Раків саме такі.

Жінка-Лев

Левиці — жінки яскраві. Вони схожі за своєю відчайдушністю на Баранів, але не завжди дозволяють собі бути такими ж відкритими. Звичайно, зовнішній вигляд дає їм можливість здаватися дуже привабливими, але під час спілкування жінки-Леви рідко проявляють ініціативу. Вони люблять ігри розуму, війну за увагу. З Левицями ви самі стаєте милими кошенятами, або відразу розумієте, що вони — не ваш варіант. У довгостроковій перспективі Левиці просто нестерпними, але перше враження вони справляють просто карколомне, навіть якщо нічого не роблять для цього. Любовну сумісність з Левами розрахувати дуже складно.

Жінка-Діва

Одружити на собі чоловіка Діва може буквально по клацанню пальців. Ніхто не знає, чому Діви настільки привабливі. Цього не знають навіть самі Діви. Цим дамам не потрібно давати багато свободи, інакше ви заплутаєтеся у відносинах, що вибратися буде дуже складно. Досі астрологам причини практично незрівнянної привабливості Дів так і не відкрилися. Можливо, причина полягає в їх особливої самодостатності і силі характеру. Жінки, народжені під цим Знаком, ділять перше місце в рейтингу найбільш привабливих з Овнами.

Жінка-Терези

Ваги гарні, приємні, але цього недостатньо для того, щоб називатися по-справжньому привабливими. Справа в тому, що чоловікам важливо відчувати емоційний зв'язок з дівчиною або жінкою, але Ваги надто жіночні для того, щоб з ними мати безліч різних тем для розмови. У цьому полягає їх головна і єдина слабкість, яка не дозволяє їм увійти навіть до топ-5 найбільш привабливих жіночих Знаків. Це можна виправити, але на це може піти багато часу. Проводьте більше часу в чоловічій компанії, щоб навчитися азам спілкування на рівних. До шлюбу справу з Вагами доходить або дуже швидко, або не доходить зовсім.

Жінка-Скорпіон

Рівень привабливості Скорпіонів завжди різний на різних стадіях відносин. З ними простіше всього на початок і на стадії «усталених» відносин. Спочатку все нормально, але після того, як чоловік зближується з такою дівчиною, вона починає перевіряти його на міцність, причому дуже екстравагантними методами. Скорпіони — справжні терористки в любові, які можуть дозволити собі робити все, що душа забажає. Таким чином вони перевіряють обранця на «придатність». Багато хто навіть не усвідомлюють цього, але тиск виявляється на чоловіків колосальне. З-за цього Скорпіонів важко сприймати як дійсно привабливих жінок. Ще вони мстиві.

Жінка-Стрілець

Стрільці жіночої статі — це ті ще интриганки. Вони можуть в свої мережі піймати кого завгодно. Привабливості їм додає і почуття гумору, і динамічність, і чоловічі захоплення. У трійку кращих спокусниць вони входять абсолютно точно, тому що з ними не засумуєш ніколи — ні в початку відносин, ні в кінці. Стрільці жіночої статі дуже відкриті і дуже приємні в плані спілкування. Як правило, вони мають феноменальний успіх у чоловіків.

Жінка-Козеріг

Жінка-Водолій

Водолії входять у трійку найбільш цікавих жінок. Ці дами легкі на підйом, вони розумні і задорны, володіють чудовим почуттям гумору. У них є все для того, щоб виробляти чудове враження на чоловіків. Єдиний їх мінус — легковажність. Вони обожнюють дружити з чоловіками, тому можна легко сплутати їх симпатію з дружбою. Якщо ви думаєте, що жінки-Водолії роблять це навмисне, то ви помиляєтеся. Просто у них немає чіткого механізму поділу любові і дружби. На жаль чи на щастя, але це так і це незмінно в більшості випадків.

Жінка-Риби

Риби — це Знак досить чуттєвий. Жінки-Риби до кінця не усвідомлюють своєї краси і привабливості, що заважає їм користуватися цим сповна. Більшість представниць цього Знака Зодіаку не знає, наскільки вони привабливі для чоловіків. А причин привабливості багато. Серед таких — особливий склад розуму, творчі здібності, харизма. З Рибами рідко буває нудно, але витягти їх з дому, із зони комфорту, дуже складно. З-за цього чоловіка швидко можуть втратити до неї інтерес.

Удача в любові — це не доля сильних. Домогтися максимальних висот у любові може кожна дама, причому незалежно від приналежності до того чи іншого Знаку Зодіаку. Удача в любові — це результат досвіду, хитрості, бажання.

За матеріалами — dailyhoro.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст