Езотерика

Які зодіакальні пари пристрасні і сильні партнери

А ваша пара підходить під ці параметри?
6.4к.

Ось самі пристрасні і сильні зодіакальні знаки:

1. Овен-Терези

Овен проявляє лідерські якості, що відбивається як у професійній, так і в особистому житті. Чесність — один з основних елементів при пошуку партнера. Вогонь пристрасті горить в Овні, коли мова йде про сексуальних діях. У цьому випадку Лев або Скорпіон можуть бути хорошими варіантами, але кращим є Ваги. Овен тягнеться до чесного і легкому характером Ваг. 

Потреба Ваг в емоційній залежності доповнює схильність Овна все контролювати. Отже, коли вони об'єднуються, вони утворюють дуже страсну і сильну пару.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Телець-Діва

Телець — сімейний чоловік. Він традиційний і вважає любов важливіше сексу.  Романтична натура Тільця відмінно поєднується з Дівою, яка, як і Телець, живе думкою про сімейне життя. Любов Діви до почуттів резонує з Тельцем, а значить вони утворюють потужну пару.

3. Близнюки-Стрілець

Близнюк — найкращий друг, якого ми тільки можемо зустріти. Але коли справа доходить до відносин, Близнюкам досить важко зійтися з більшістю знаків. Як правило, Близнюки бояться зобов'язань, тому що вони змушують їх відчувати себе пов'язаними. Близнюки шукають у своєму партнері — розум і дотепність. Сміливий Стрілець — ідеальний партнер для Близнюків. Стрілець теж завжди боїться втратити свою свободу і Близнюки можуть зрозуміти їх краще всього! 

Гумор Стрільця вражає Близнюків. Удвох вони відчувають себе дуже щасливими і повноцінними. Козеріг — найгірша пара для Близнюків.

4. Рак-Телець

Рак — емпат. Вони завжди шукають довгострокові серйозні стосунки, де вони можуть емоційно спілкуватися зі своїм партнером. Емоційний і серйозний Телець — найкраща пара для чутливого Раку.

5. Лев-Овен

Овен — найкраща пара для Лева з-за пристрасті, яку вони проявляють. Вони виражають свою любов один до одного з такою величчю і елегантністю, що ніхто не може конкурувати з ними. Як і їх любов, їх сварки теж жорстокі. Однак, вони будуть розуміти один одного і долати це. Скорпіон — найгірше збіг для Лева.

6. Діва-Скорпіон

Одним з найбільш впорядкованих знаків Зодіаку є Діва. Перфекціоніст Діва в основному стриманий, але уважний до свого партнера. Вкрай пристрасний Скорпіон добре підходить для Діви. Вони поділяють дуже сильні емоційні відносини один з одним. Добре дисциплінований характер Діви допомагає врівноважувати Скорпіона з особою, у той час як відкритий прояв сексуальності Скорпіона допомагає Діві вийти з своєї оболонки. Стрілець — найгірша пара для Діви, так як він відкидає їх пригодницький характер.

7. Ваги-Близнюки

Ваги — природжений дипломат. Вони можуть легко вирішувати конфлікти. Вони не можуть спілкуватися з людьми, у яких немає інтелекту. Цікаві Терези люблять зустрічатися з людьми і дізнаватися про них. Близнюки — ідеальний варіант для них. Стабільність Ваг також допомагає Близнюкам залишатися більш розважливими. 

8. Скорпіон-Риби

Жорсткий і безсердечний Скорпіон надзвичайно емоційний і мстивий. Що б вони не робили, вони роблять це з пристрастю. Вони агресивні і домінують, коли справа доходить до їх романтичних партнерів. Коли Риби пов'язують зі Скорпіоном, ніхто не може перемогти їх. Це ті пари, які сходяться на небесах. У той час як Скорпіон розуміє емоційних Риб, їх покірний характер змушує Скорпіона використовувати свою пристрасть і інтенсивність повною мірою. Вони утворюють дуже інтуїтивну пару.

9. Стрілець-Водолій

Вільний, як птах Стрілець живе, щоб подорожувати. Йому потрібна свобода для виживання. Чи то у стосунках, чи в життя, їм потрібно буде відчувати новизну буквально кожен день. Якщо хтось захоче зв'язати їх, вони полетять. Хто ще може зрозуміти цю потребу краще, ніж Водолій?

10. Козеріг-Діва

Козероги амбітні і віддані справі. Вони знають, чого хочуть від життя, зосереджені на досягненні цього. Навіть у стосунках вони дають все можливе, що є причиною, того, що вони триматися від них подалі.  Вони бояться отримати травму. Добре дисциплінована Діва розуміє це і допомагає Козерогові підтримувати порядок. Обидва вони надзвичайно зосереджені і створюють разом дуже добре дисципліновану сім'ю. Безтурботні Близнюки — найгірше збіг для Козерога.

11. Водолій-Ваги

Водолій, ймовірно, останній чоловік, який буде продовжувати лаятися, навіть коли спір був закінчений. Якщо є якісь помилки, Водолій буде протестувати. Вони завжди справедливі і можуть боротися з-за нерівності в цьому світі. Прагнення Ваг до рівності приваблює Водолія, який отримує партнера, він зрозуміє, в чому його протест і допоможе.

12. Риби-Козеріг

Риби і Козеріг — це два протилежні полюси, які залучають один одного. Мрійливі, творчі Риби звернуть на себе увагу земної Козерога, їх сильна віра в досягнення їх мрії також надихне Козерога. В той час, як Риби будуть стежити за тим, щоб Козеріг насолоджувався творчими моментами, Козеріг буде утримувати Риб на землі.

Фото meapaixonei.com.br

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст