Езотерика

2018 буде найщасливішим роком для цих 4 знаків Зодіаку

Хто ж ці знаки-щасливчики? Може бути ви одні з тих 4, кого попереду чекає найщасливіший рік? Читайте, щоб дізнатися!
3.9к.

Знак Зодіаку, під яким ви народилися, має значний вплив на характер і долю. Він дає вам певні якості, з якими вам потрібно буде жити, а вони, в свою чергу, впливають на інші якості, такі як ваше щастя. Не важливо, яким був 2017, 2018 принесе набагато більше нових шансів і можливостей.

Хто ж ці знаки-щасливчики? Може бути ви одні з тих 4, кого попереду чекає найщасливіший рік? Читайте, щоб дізнатися!

ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Леви будуть ще більш самовпевнені у своїх силах!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Коли Леви почувають себе впевнено, вони випромінюють щастя і люди просто не можуть ними не захоплюватися. Вони творіння Світла і Сонця і коли вони можуть прийняти свої слабкості, вони стають непереможними.

Можливо ви втратили когось або щось в 2017. Або, можливо, ви навіть втратили себе. В цьому році все буде по-іншому. Правильний шлях буде полягати в умінні відпускати і розуміти, що речі не ідеальні.

Також знайдіть щось, що буде відрізняти вас від інших і робити унікальним.

Ваші сильні і слабкі сторони – частина того, хто ви є, просто прийміть їх і будьте чудовою людиною, яким ви і є. Перестаньте картати себе та інших за недосконалість! 

2018 буде для вас роком повним сюрпризів. Ви не будете це передбачити, але ваше життя раптово зміниться на краще! Ви якось прокинетеся і зрозумієте, що дійсно щасливі.

СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці нарешті виправдають усі надії!

Цим знаком керує Юпітер, який є планетою зростання, можливостей і розширення. Керовані цією планетою, вони завжди прагнуть до чогось більшого.

2017 приніс багато змін і ви досі до них пристосовуєтеся.

2018 – рік, коли ви будете пожинати плоди з цих змін.

Все ваше щастя прив'язане до оптимізму, з яким ви не повинні розлучатися. Ви будете оточені людьми, які допоможуть у втіленні заповітної мрії і підтримають у скрутну хвилину, щоб ви не розчарувалися у власних силах.

Це саме той рік, коли потрібні люди будуть так близько до вас, як це можливо. Тож ідіть на зустріч своїй мрії в цьому році!

А ще на вас чекає любов, яку ви заслуговуєте і в кар'єрному плані – великі перспективи і можливості!

ТЕРЕЗИ (23 вересня – 22 жовтня)

Ваги будуть, як ніколи, прекрасні!

Для початку, вітаємо! Ви пережили 2017, який зовсім не був легким роком.

Краса – це все, що потрібно Ваг, тому що це ваш головний джерело енергії в житті. Ідеальне поєднання для вас – баланс, гармонія і краса. Жити в гармонії з усім та усіма навколо.

Якщо ви Ваги, вам потрібно буде знайти якесь хобі, яке дасть вам виразити себе і це приведе вас до щастя.

Пам'ятаєте недавні невдачі, але не дозволяйте їм вами керувати! Перетворіть їх в силу та мотивацію на цей рік.

Ви будете найщасливішими в цьому році, тому що знову будете чесні з собою. Це момент, коли ви зрозумієте, що починаєте розквітати і все стане на свої місця!

БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21июня)

Близнюки, нарешті отримають свободу!

Ви в постійному пошуку свободи. Ви не хочете залежати ні від кого і ні від чого.

2017 був роком зіткнення зі страхами, а 2018 буде роком, коли ви позбудетеся від цих страхів.

У 2018 ви відпустіть ці нав'язливі думки і це стане великим джерелом вашого щастя. Ви зможете подивитися на світ зовсім з іншої точки зору. Ви будете бачити скрізь хороші сторони, як ніколи до цього. Так ви привернете все, що завжди хотіли. Ніщо вас більше не буде стримувати.

Переклад статті — 2018 Will Be The Happiest Year For These 4 Zodiac Signs via Клубер

Фото — poem4you.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст