Езотерика

4 диявола перетворюють жіночу дурість у злидні

Чотири історії, які змінять ваше уявлення про витоки Генетичної Убогості і бідності.
25.5к.

Чотири історії, які змінять ваше уявлення про витоки Генетичної Убогості і бідності.

1. Менталітет

У дитинстві будинку у однокласниці ми часто стрибали на дивані, поки не бачили дорослі. Нас дуже радували пружини, місцями зовсім близько підходили до поверхні; приводила в захват пил, яка клубами летіла з дивана від наших стрибків. Коли через двадцять років я зайшла до своєї подруги дитинства, то в жахом побачила в кутку все той же диван, на якому ми коли-то стрибали.

Він не сильно змінився, наскільки я могла пам'ятати, але тепер я була вражена бідністю і убогістю обстановки. Я подумки підраховувала, скільки могла коштувати покупка нового дивана, заміна засалених стільців, дзеркала, розбитого і заклеєного обгорткою від шоколаду. Поки ми говорили, в уяві я білила стелю і змінювала шпалери. Мені хотілося вимити вікна, обсиженные мухами, повикидати палиці і картонки, що стирчать з-під дивана, битий квітковий горщик, обв'язаний панчохою. "А що, якщо погано з грошима?" – подумала я... Але мозок пручався і пропонував мені купити хоча б недорогий клейкої плівки під колір дерева і обклеїти нею стіл. Куди б я не подивилася, мій погляд натикався на якусь поломку, бруд, плями і сміття.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Мозок раптом сказав мені: "Як ти думаєш, чому поруч з бідністю завжди бруд?" Я вам тепер таке ж питання задаю.

Навіть якщо замінити слово "завжди" на "практично завжди" або "часто", то легше від цього не робиться. Бруд – це прояв не безгрошів'я, а менталітету. Вдумайтеся: бруд – це прояв відповідного менталітету. А оскільки бруд і злидні — сусіди, то і злидні – це своєрідний менталітет.

Злидні знаходиться в немитої голові.

2. Міщанство

В школі у мене була чудова вчителька з літератури – Тамара Григорівна, неабиякого розуму, дуже прониклива жінка. Вона якось сказала фразу, яку я запам'ятала на все життя. Хтось запитав її, що означає міщанство, і вона відповіла: "Міщанство означає пити старій облізлій гуртки, коли нова в серванті стоїть". Так прийнято в багатьох російських будинках: на чорний день гроші відкладені, на білий день чашка нова в серванті стоїть, тільки білий день настає рідко, а чорними заповнюється вся життя. Хто живе очікуванням майбутнього, для того воно ніколи не настає. І тоді я зрозуміла це: соромно бути бідним; соромно бути брудним. Соромно мати в голові розруху, яка неминуче позначається і на житло, і на менталітеті дітей.

Життя очікуванням майбутнього приводить до розрухи.

3. Комплекс Попелюшки

Знаю одну жінку, яка більше двадцяти років збирала гроші, щоб купити дачу. Вона одна виховувала двох доньок. Дівчатка жили впроголодь, на одних кашах, і найстарша з них розповідала мені, як їй було соромно виходити на двір в старих вельветових штанях з залатаними колінами. Дівчинка росла, і з кожним роком чарівним чином зростали її штани. Сантиметр за сантиметром розгорталася подвернутая знизу тканина. Вона була не такою вилинялому, як вся інша штанина, і це видавало жебрацькі хитрощі. Мабуть, звідси пішов вислів: "Голота на вигадки хитра".

Не варто розповідати, що система в державі не дозволяє достатньо заробляти. Я не систему лаю, а гниль в мізках. На одні і ті ж гроші можна виглядати гідно або злиденно. Коли мати, нарешті, купила дачу, обидві доньки підросли не мали до цієї дачі ні найменшого інтересу, але нескінченно дорікали мати в тому, що вона не навчила їх, що значить бути жінкою. У дівчат сформувався комплекс попелюшки. Вони, звиклі бачити протерті крісла і старий посуд, облізлі рушники і пальто семирічної давності, згодом, ставши дорослими, боялися витрачати на себе гроші.

Всякий раз, коли вони щось купували, у них псувався настрій: вони ніби відчували себе негідними нових хороших речей. Це, друзі мої, називається двома словами: генетична злидні. Вона вже в свідомості, в клітинах, в крові, в кістках.

Страх витратити гроші на себе робить вас жебраком.

4. Програмування

Діти, які бачать облізлі кути, підсвідомо програмуються на злидні. Вже в підлітковому віці вони починають усвідомлювати її тяжкість. Ще Антон Павлович Чехов зазначав, що облізлі стіни і брудні коридори погано впливають на здатність студента до навчання.

Бруд і злидні пригнічують людину, звичний вигляд убогій обстановки програмує бути невдахою.

Ви могли б заперечити мені, що ненависть до злиднів стимулює деяких людей розвиватися і заробляти гроші, але я вам відповім, що значно більша кількість людей ламається під непосильним тягарем бідності. У слів «біда» і «бідність» один корінь. Женіть геть від себе біду. Женіть геть бідність. Як же мені подобається фраза: "Багатство – це стан розуму". Так от, злидні – це теж стан розуму.

Багатство і бідність — це стан вашого розуму і ваших думок.
По книзі Н. Грейс «Закони Грейс»

За матеріалами – moimozg.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст