Езотерика

Кармічна зв'язок твого імені з однієї з дев'яти планет

Ім'я — це ключ душі й долі, воно є справжнім, незмінним відображенням нашого «Я».
2.1к.

Ім'я — це ключ душі й долі, воно є справжнім, незмінним відображенням нашого «Я». Нерідко нас називають в різних ситуаціях по-різному (вдома, на роботі, друзі, улюблені і ін), і виявляється, що в таких випадках у вас буде покровителькою інша планета, але все-таки найголовніше ім'я — це те, з яким ви себе ототожнюєте.

Обчислювальні знаки небесні тіла міцно взаємопов'язані між собою. Не можна розраховувати числовий код, не беручи до уваги планету, яка так чи інакше впливає як на життя, так і на пов'язане з ним число.

Кожна цифра від одиниці до дев'ятки відповідає планеті. Цей розрахунок дає нам можливість пізнати себе і оточуючих. Розрахувавши особистий код, можна визначити планету, яка впливає на конкретну життя. Для цього складіть всі числа своїх імені та прізвища. Відповідне значення букв ви знайдете нижче:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1 — А, І, С, Ъ

2 — Б, Ї, Т, И

3 — В, ДО, У, Ь

4 — Г, Л, Ф, Е

5 — Д, М, Х, Ю

6 — Е, Н, Ц, Я

7 — Е, О, Ч

8 — Ж, П, Ш

9 — З, Р, Щ

Наприклад, розрахуємо число імені Юлія Ільїна:

5+4+1+6=16 1+4+3+1+6+1=16 16+16=3+2=5

Отримавши таким чином одне число, його потрібно співвіднести з певною планетою, щоб склалася найбільш повна картина вашої долі.

Ми оперуємо лише дев'ятьма числами. (Нуль в нашому обчисленні не використовується). Нуль означає, що даний числовий цикл завершився і почався наступний, причому більш високого рівня.

Будь-яка довільно вибрана дата також може бути приведена до свого корінного числу, отриманому перехресної сумою. Цей простий розрахунок в концентрованій формі точно так само, як і при астрологічному аналізі, дає можливість пізнати себе. З допомогою таких розрахунків можна порівнювати характери, визначати, які люди гармонують між собою і які входять у протиріччя.

Число 1: СОНЦЕ.

Одиниця — це споконвічне, джерело всього. Це число входите складу будь-якого іншого числа. Люди, чиєю планетою-покровителем є Сонце, по натурі дуже сильні особистості, як правило — лідери. Їм властива імпульсивність, вони ніколи не залишаться непоміченими. Вони домагаються успіхів практично в будь-якій справі. Людям Сонця притаманні такі риси характеру, як прагнення до влади, великодушність, справедливість, відповідальність, ініціативність. Гармонійні відносини у цій категорії складуться з людьми цієї ж групи.

Число 2: МІСЯЦЬ.

Місяць наділяє підвладних їй емоційністю. Ці люди відкриті і наївні. Вони легко входять у контакт з іншими і, відповідно, легко і швидко пристосовуються до оточуючих обставин. У них дуже розвинена інтуїція, завдяки якій досягають поставлених цілей, не надто напружуючись, не лізуть напролом, а знаходять більш легкі, але не менш гідні шляхи досягнення своїх цілей. Характер загалом-то нескладний, але трапляються перепади настрою, допомогти вийти з яких можуть люди, наприклад, першого типу, більш сильні емоційно. Місячні люди серйозно налаштовані по відношенню до сім'ї і шлюбу. Вони вірні дружину, домовиті. Крім того, вони інтраверти, іноді бувають замкнуті і неговіркі. Проблеми, які вони намагаються вирішити всередині себе, часто призводять до перепадів настрою. Крім усього іншого, це індивіди з характером, їх не так-то легко змусити танцювати під чужу дудку. Вони незалежні, дипломатичні та відповідальні.

Число 3: ЮПІТЕР.

Планета Юпітер наділяє людей оптимізмом. Вони шанобливо ставляться до оточуючих і чекають такого ж ставлення до себе. Ці люди, як магніт, притягують до себе щастя і гармонію. Вони не напористі, але вміють домагатися свого. Схильні до самокопання, і це призводить до непоганих результатів. Вони досить непогано розібралися в собі й можуть правильно оцінювати особистість буквально з першого моменту зустрічі. Розуміючи, що людина не ідеальний, вони прагнуть до самовдосконалення, але не вимагають того ж від інших. Заступаються за тих і допомагають тим, хто потребує допомоги або підтримки, безкорисливі, схильні до подорожей. Добре гармонують із людьми свого, шостого або дев'ятого типів.

Число 4: УРАН.

Належать до цієї категорії дуже вперті і примхливий. У них є свої власні уявлення про світ та життєві принципи, якими вони і йдуть, нехтуючи загальноприйнятими нормами поведінки. Головним їх якістю є незалежність. Вони відповідальні, люблять природу і шукають друзів зі схожими якостями. Приятелів мають багато і завжди раді поспілкуватися з ними. Люди цього типу рухливі, товариські, працьовиті. У них чудова пам'ять, але вони часто бувають дратівливі й знервовані. Крім усього іншого, вони володіють чудовими організаторськими здібностями.

Число 5: МЕРКУРІЙ.

Люди цього типу мають надзвичайно живим і вивертким розумом. Вони схильні проявляти ініціативу, люблять новизну і часту зміну обстановки. Їм чужа рутина. Вони беруться за будь-яку роботу, та буквально горить у них в руках. Все у Меркурієв виходить, все йде на лад. Стрімкість у них просто в крові. Вони швидко роблять, швидко думають, швидко приймають рішення. Люди, що знаходяться під впливом планети Меркурій, тягнуться до знань, самокритичні і вміють критикувати друзів, але роблять це м'яко і до місця, нічим не ображаючи людину. Як правило, у них все виходить, але якщо раптом їх осягає невдача в справах, то вони досить швидко впадають у смуток. Чарівність, якою володіють ці люди, замінює їм багато інші якості, необхідні в сімейному житті. Вони не люблять вести господарство, але проявляють інтерес до всіх сторін життя. Люди цього типу знаходять спільну мову з представниками практично всіх типів.

Число 6: ВЕНЕРА.

Цілком природно, що представники цього типу чуттєві і велелюбні, так як їх планетою-покровителем являет2ся Венера. Вони настільки чарівні, що це допомагає їм у дуже важких життєвих ситуаціях, коли треба проявити твердість характеру і спритність розуму, тобто якості, якими від природи ці люди не мають. Вони люблять все прекрасне, піднесене. Часто добиваються визнання в тій чи іншій галузі мистецтва. Їм завжди вистачає грошей на улюблені заняття, так як досить часто перебувають у шлюбі з людьми заможними. Зовні ці люди дуже привабливі, у них вишуканий смак. Вони люблять вага красиве, але часто бувають зарозумілими. Часто йдуть в ногу з часом, сприйнятливі до всього нового. Якщо перед ними стоїть якась певна завдання, то здатні проявити неабияку працьовитість. Але найбільше вони люблять віддаватися душею і тілом відпочинку. Миролюбний Характер і уживчивый. Можуть порозумітися з будь-яким з дев'яти типів.

Число 7: НЕПТУН.

Нептун взаємопов'язаний з Місяцем, тому люди Нептуна добре гармонують із індивідами другого типу. Як правило, вони поступливі, з м'яким характером. Захоплюються релігією та філософією. Але непрактичні, що властива особистостям з філософським складом розуму. Тому гроші у них не водяться, а якщо і з'являються, то швидко тануть. Володіють неабиякими розумовими здібностями, у них часто народжуються геніальні думки, але внаслідок своєї незібраність, Нептун не доводять до кінця жодного свого починання. Вони схильні до азартних ігор. По натурі ці люди дуже вразливі та чутливі, проявляють співчуття до ближніх і милосердя. Фізично, як правило, слабкі, з працею приймають рішення. У них примхлива натура, і їм складно в чомусь собі відмовити. Вони не сприймають скандалів і сварок, так як володіють тонкою і чутливою душею.

Число 8: САТУРН.

Люди цього типу самотні, вони часто стикаються з нерозумінням з боку оточуючих. Зовні вони холодні, але це лише маска, щоб приховати свою природну тягу до тепла і благополуччя. Люди Сатурна не люблять нічого поверхневого і не приймають необачних рішень. Вони схильні до стабільності, до стійкого матеріального становища. Але всього цього їм хоч і вдається досягти, але тільки своїм потом і кров'ю, нічого не дається їм легко. Вони постійні у всьому: у зв'язках, у звичках, у роботі. До старості найчастіше матеріально забезпечені. Крім усього іншого, уперті, що сприяє досягнення якихось цілей. Ці люди пунктуальні, розважливі в хорошому сенсі цього слова, обережні, методичні, працьовиті. Як правило, люди Сатурна підпорядковують собі, а не підпорядковуються самі. Вони завжди вірні і постійні, на них можна покластися. Гармонія досягається з людьми другого типу.

Число 9: МАРС.

Як і планета-покровитель, люди цієї планети готові завоювати для себе все своїми силами. Якщо Марси зустрічають якісь заперечення або опір з боку, то ні за що не візьмуть їх до уваги, швидше, навпаки, це ще більше ожесточит їх у боротьбі. Вони почнуть чинити опір цим перешкодам з подвоєною енергією. Люди Марса мужні і володіють залізною волею, але часто трапляється так, що їх імпульсивність, звичка діяти з ходу, не зваживши свої сили, губить все справа. Крім того, вони дуже самолюбиві, що веде до виникнення проблем в сімейному житті загалом і у відносинах із партнерами, зокрема. Володіючи прекрасними організаторськими здібностями, Марси не виносять підлеглого положення. Це лідери по своїй натурі. Вони заповзятливі, ініціативні, активні й енергійні.

За матеріалами — MoiMozg

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст