Хобі

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Десять цікавих фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях:
5.5к.

Про справжньої щирої любові пишуть романи і знімають фільми. В основу деяких картин лягли реально відбулися події, які не залишать байдужим нікого!

«Їж, молися, люби»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

«Їж, молись, кохай» — це цікава екранізація автобіографії письменниці Елізабет Гілберт. Одного разу ця жінка раптом зрозуміла, що зовсім нещасна, а її життя проходить даремно. Але вона вирішила не плисти за течією, а змінити щось. І почала Елізабет з себе.

Вона подала на розлучення і відправилася в захоплюючу подорож. Спочатку вона приїжджає в Італію і вчиться не тільки є, але і насолоджуватися їжею. Потім вона вирішує насититися духовно і їде в Індію, де вчиться молитися і досягати душевної рівноваги.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

І, нарешті, в Індонезії вона знаходить не тільки гармонію, але і справжню любов. До речі, в реальному житті Елізабет і її коханий Жозе як і раніше щасливі разом і одружені.

«Колонія Дігнідад»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Цей фільм теж варто подивитися, адже в ньому розповідається про кохання двох молодих людей журналіста Даніеля і його дівчини – стюардеси Лени, які випадково опинилися в самому центрі державного чилійського перевороту. Хлопця звинувачують у шпигунстві і після тортур відправляють в Дігнідад – колонію, з якої ніхто не повертався живим. Дівчина вирішує врятувати коханого і на добровільній основі набуває дивне суспільство і стає послушницею.

Дівчині вдається знайти Даніеля, але вибратися з цього місця не так просто, особливо удвох. І все ж закохані готові на все, щоб знову знайти свободу і бути разом.

«Клятва»

                                                                 10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях
Проникливий фільм про любов, віру і цілеспрямованості. Ченинг Татум і Рейчел Макадамс грають Лео та Пейдж, які на річницю весілля потрапляють в аварію. На щастя, обоє залишилися живими. Але вийшла з коми Пейдж розуміє, що не знає чоловіка, який представляється її чоловіком і зізнається в любові. Він став для неї абсолютно чужим, а все те, що було пов'язано з ним, стерлося з пам'яті.

Але Лео не впадає у відчай і вирішує зробити все, щоб його кохана дружина згадала те, що пов'язувало закоханих. І йому вдається завоювати серце Пейдж в 2-ий раз. В основу цієї романтичної картини покладена реальна історія Крикит і Кіма. Більше двадцяти років тому через два місяці після одруження прокинувся після аварії дівчина втрачає пам'ять і не може пригадати все те, що сталося з нею після знайомства з Кімом. Але йому вдається врятувати сім'ю і зробити дружину щасливою.

«Анна і король»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Любов цієї дивної пари не повинна була спалахнути, вона заборонена. І все ж сіамський король Монгкут і Ганна Леонуэнс закохалися. Він – владний і могутній правитель Сіаму, вона – примхлива жінка, яка працює вчителькою при його дворі і навчальна культурі та англійської мови його 39 дружин і 82 дітей.

Вона прекрасно розуміла, що не повинна відчувати почуттів до Монгкуту, але нічого не могла з цим вдіяти, хоча всі її знали як сильну, характерну і розумну жінку. Ганна Леонуэнс насправді існувала і залишила мемуари, на основі яких Маргарет Лендон написала роман. Саме з нього був знятий однойменний фільм.

«З Африки»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

В основу цієї картини лягла біографічна книга письменниці з Данії Карен Бліксен. Слідом за своїм чоловіком вона переїхала до Кенії, щоб зайнятися бізнесом і знайти своє покликання. Але замість цього жінка, яка опинилася в самому серці Африки, знайшла любов – справжню і єдину.

Волею долі тут вона зустріла мисливця і мандрівника Дениса. Хоча у цих двох були скоєно різні погляди на життя, вони зрозуміли, що піти від почуттів не вийде. Між Денисом і Карен спалахнув роман, і ця красива історія була оцінена по достоїнству, навіть і кінокритиками. Фільм удостоївся одразу семи премій «Оскар», серед яких були нагороди за декорації і філігранну зйомку.

«Невидима жінка»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Це історія кохання англійського письменника Чарльза і Еллен Тернан – початківця молодої актриси. Їх почуття засуджували, адже йому було сорок п'ять років, а їй лише вісімнадцять. Але це не завадило Еллен і Чарльзу бути щасливими.

Заради неї він покинув сім'ю, а їх роман тривав довгих тринадцять років, поки письменник не пішов з життя. Але він забезпечив безбідне існування своєї коханої, внісши її ім'я в складений заповіт і залишивши їй спадщину.

«Новий світ»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Ця картина знята по книгах самого головного героя – капітана з Великобританії Джона Сміта, і він написав їх після повернення з Північної Америки. Туди він їздив підкорювати індіанців і завойовувати заселені ними землі, але знайшов щось більше – любов, яка розвивалася на фоні неймовірної краси природи диких місць. І його коханою стала юна і красива індіанська принцеса Пакохонтас.

Ця красива історія зачепить серця і розповість про те, що любові покірні всі віки, але й люди з різних верств суспільства. І зовсім не важливо, що між індіанським племенем принцеси і британцями, яких очолював капітан Джон Сміт, розгорівся справжній конфлікт.

«Всесвіт Стівена Хокінга»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Перераховуючи кращі і самі романтичні фільми про кохання, не знає перешкод і кордонів, варто згадати і цей, зайвий раз доводить, що жінка, яка має сильні почуття, здатна на багато що і готова буквально на все. Стівен Хокінг – простий студент Кембріджського університету і поки ще молодий талановитий учений. Він знайомиться зі студенткою філологічного факультету Джейн і закохується в неї.

Але щастя цієї пари не судилося бути довгим, адже незабаром Стівен розуміє, що не може контролювати власне тіло. У хлопця діагностують складне невиліковне захворювання, але Джейн не залишає його в біді. Навпаки, вона допомагає йому продовжити навчання і стати заслуженим астрофізиком. У реальному житті у подружжя народилося троє дітей, але все ж через двадцять шість років спільного життя вони розлучилися, хоча, безсумнівно, прожили щасливе життя.

«Заборонена любов»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Це непроста і заплутана історія про любовний квадраті, учасниками якого стали четверо молодих людей. Талановитий і чарівний поет Ділан Томас – перша любов красуні Віри Філліпс. Але волею долі ці двоє розлучаються, хоча потому життя знову зіштовхує їх. Але бути разом цим двом не судилося, адже Ділан встиг одружитися на чарівній і молодий Кейтлін.

Віра, бажаючи бути поруч з колишнім коханим, стає подругою його дружини. Розбавляє цю компанію її наречений, а згодом і чоловік Вільям Кіллік. Але чи зможуть ці четверо розібратися в собі і в своїх почуттях і зробити, нарешті, правильний вибір, не допустивши фатальних помилок і не розбивши серця один одному?

«Адмірал»

10 чудових фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях

Ця історія розповідає про почуття Анни Тімірьової, роль якої виконала Ліза Боярська, а також Олександра Васильовича Колчака (його зіграв Костянтин Хабенський), який був полярним дослідником і офіцером воєнно-морського флоту, а потім став адміралом Росії.

Їх любов виникає в складні для Російської імперії часів, практично під час її краху. Цим закоханим судилося пройти через Громадянську війну і дві революційних, але їх любов міцна, як смерть. На жаль, Олександру Колчаку і його цивільної дружини Анни Тімірьової не судилося бути разом, доля розпорядилася інакше.

За матеріалами — forwo.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст