Фінанси

13 вредных привычек обрекающих на полную бедность

Проверьте себя и откажитесь от такого поведения. Тогда богатство будет в вашем доме.…
2.5к.

Знаете ли вы какие привычки обрекут вас на бедное существование? Проверьте себя и откажитесь от такого поведения. Тогда богатство будет в вашем доме. Бедность это не отсутствие денег, а присутствие негативных привычек, которые находятся в человеке.

Часто бедность — это не отсутствие денег, а присутствие негативных привычек, которые находятся в человеке.

И если человек не искореняет эти привычки, тогда и богатство никогда не будет присутствовать в его жизни. В этой статье легендарный тренер личностного роста
Евгений Дейнеко расскажет о том, что происходит, когда талантливые люди повторяют привычки бедных и сами становятся такими. Проверьте себя!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

12 лет психологической практики позволили мне выделить ряд привычек, присущих бедным людям. Интересно наблюдать за тем, как бедные следуют этим привычкам снова и снова. Но, самое интересное происходит, когда талантливые люди повторяют привычки бедных и сами становятся такими. Делюсь своими наблюдениями с вами. Проверьте себя.

Звичка 1: бідні завжди шукають винних

Бідна людина ніколи не бере відповідальність на себе. Він, скоріше, звинуватить у своїх невдачах колег, начальника або систему, ніж визнає свою поразку. Бідний мислить так: «Якщо б не ВОНИ, то я б давно був успішним», «Мені ВСЕ заважають, я не можу нічого зробити».

Звичка 2: тягнути час

С детства нам навязывают старую народную «мудрость»: «Семь раз отмерь – один отрежь». Время идет, а Вы всё думаете, отмеряете, и, в конечном счете, находится кто-то более предприимчивый, который отрезает «ваш» кусок и уносит. Побеждает тот, кто не боится сделать первый шаг и рискнуть, тот, кто использует свои идеи, а не зарывает их в уголках своей памяти.Человек, с мышлением бедняка всегда тянет время, а собственную бездейственность опять же приписывает на чужой счет.

Звичка 3: діяти напевно

Бідні не ризикують. Вони вважають за краще стабільний, хоч і не великий дохід. В результаті так і живуть від зарплати до зарплати, зате під уявним крилом стабільності.

Звичка 4: навчатися безкоштовно

Типовий представник бідняків підписаний на величезну кількість безкоштовних тренінгів і семінарів, більшу частину з яких він так ніколи і не прослухає. В результаті — людина живе в ілюзії навчання, а на ділі ніякого розвитку немає. Безкоштовний сир відомо де... Щоб стати успішним підприємцем необхідно живе спілкування зі своїм наставником, необхідний чіткий курс дій до поставленої мети. Ціна тренінгу – це не тільки показник майбутнього успіху, але і ціна Вашої мотивації.

Звичка 5: не платити іншим за їх працю

Людина з мисленням бідняка любить жити за рахунок інших. Музику, тренінги, фільми або він качає з торрентів. Його філософія – це пошук можливості отримати платні послуги або товари — безкоштовно. А життя йому спрощують сервіси (торренти, складчини, піратські сайти, створені такими ж бідними для бідних. Скачав платний продукт безкоштовно = вкрав. Крадіжка чужої інтелектуальної власності і обман прирікають людину вічно жити в злиднях.

Звичка 6: жаліти себе

Часто люди бачать корінь своїх проблем в навколишній їхній обстановці – будь то несприятливе географічне положення, недоліки фігури, народився в бідній родині, недостатньо освіти, живе не в тій країні і пр. В арсеналі бідної людини є десятки приводів себе пожаліти, а капітал на жалості не заробиш.

Звичка 7: нити і скаржитися

Не секрет, що відсутність грошей — причина негативних емоцій. На відміну від бідняка, людина з мисленням багатія сприймає невдачі, як щабель до заповітної мети, він не звик скиглити і скаржитися на долю. Деколи хочеться виговоритися, щоб тебе пожаліли, але легше від цього не стає, так і кількість грошей в гаманці не змінилося – їх як не було, так і немає.

Привычка 8: думать, что скажут другие

Успішна людина цінує свою індивідуальність, і не залежить від думки оточуючих. Бідний, як правило, навпаки – левову частку свого часу і сил, він витрачає на підтримку свого реноме в очах інших людей. При цьому він орієнтується на людей більш успішних і сильних. Порівняння проходить не в його користь, що дає йому ще один чудовий привід для ниття і скарг.

Звичка 9: витрачати гроші даремно

Бідна людина не має фінансової стратегії. Його мета – заробляй і витрачай. Багатий, у свою чергу, отримані працею гроші інвестує у створення капіталу. Поширена помилка мислення в такій ситуації: «Що я можу інвестувати, якщо грошей немає?». Грошей немає, тому що людина не думає про майбутнє. Багатими стають не ті, хто багато заробляє, а ті, хто навчився грамотно управляти своїми доходами.

Звичка 10: пошук сьогохвилинних вигод

Бідні не прагнуть вчитися новому, не працюють на перспективу, а хочуть заробляти прямо зараз. Це яскравий приклад споживчої поведінки. Людина хоче всього і відразу, за мінімум зусиль. Він подібний селянинові, який взимку з'їдає посівну картоплю, не замислюючись про те, що сіяти навесні.

Звичка 11: займатися тим, що не подобається

У бідняка завжди знайдеться 10 винних, 100 виправдань і 1000 причин, чому він повинен ходити на нецікаву роботу. Він живе лише думкою про п'ятницю, проклинає начальство, але все одно кожен понеділок покірно крокує в офіс. На заняття своєю справою у нього, як правило, не вистачає сміливості. Так, нічого не змінюючи, людина проживає своє життя. Рік за роком.

Звичка 12: витрачати час даремно

Людина з мисленням бідняка задається питанням: як «вбити» свій час? Це вкрай негативна установка повинна трансформуватися в правильний питання: як використовувати час з максимальною користю? В результаті кожен отримує те, до чого прагне — бідний «вбиває» час і своє життя, а багатий використовує свій час і багатіє.

Звичка 13: жити чужим життям

Біднякам притаманна серйозна помилка мислення – проектувати життя інших людей на свою. Численні серіали, художні книги та історії зірок тільки підбурюють їх у цьому. Насолоджуючись пригодами інших людей, бідні живуть в ілюзіях і тіні успіху своїх кумирів. Не ризикують переступити через сумніви і страхи. Боятися почати з малого і по цеглинці самим будувати свою долю.

Возможно, в этих описаниях вы увидели и себя, но это не повод для расстройства. Используйте этот текст как подсказки к тому, что необходимо в себе изменить. Используйте описание привычек как мотивацию к действию. Успехов!

За матеріалами — perchinka.fromlife.net

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст