Фінанси

10 дивовижних речей, які фінансово успішні люди роблять інакше

Список речей, які фінансово успішні люди роблять не так, як більшість з нас, що дозволяє їм досягати багато чого в житті
3к.

Фінансово успішні люди, у нашому суспільстві, часто мають погану репутацію, особливо у бідних верств населення. Ми дивимося по телевізору шоу і передачі з участю багатих людей і думаємо, що бути фінансово успішним означає жити понад марнотратною життям за рахунок тих, хто бідний. В цьому є деяка правда, проте у більшості фінансово успішних людей, успіх — це тільки частина їхньої історії.

фінансово успішні люди, успішні люди, як стати фінансово успішнимМи не бачимо, що стоїть за всім цим — це прагнення, важка робота, помилки, ощадливість і, звичайно ж, старий добрий розум, який входить в стиль життя багатої людини. Адже, репортери з ЗМІ не ходили за ними з камерами, коли вони жили в гуртожитках, працювали в їдальнях, перш ніж вони стали багатими і фінансово успішними.

Хороша новина в тому, що діти не народжуються з мільйонами доларів на банківських рахунках, і кожен має можливість стати фінансово успішним.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

У книзі «Наука стати багатим» Уоллес Уоттлз говорить на цей рахунок:

Багатими стають талановиті люди і бовдури, блискучі інтелектуали і тупиці, фізично сильні і слабкі і хворі люди. Деяка здатність мислити і розуміти, звичайно, необхідна, але, оскільки ми говоримо про природній здатності, будь-яка людина, досить тямущий, щоб читати і розуміти ці слова, безсумнівно, може стати багатим.

Ось 10 дивовижних речей, які фінансово успішні люди роблять інакше:

1. Вони оточують себе позитивними людьми і не витрачають час тих, хто привносить у життя негатив

Вони проводять свій час з тими людьми, які заряджають їх мотивують. Адже, всім відомо, що людину робить його оточення. Тому оточуйте себе цікавими, розумними, позитивними людьми. Дивно, що 67% заможних людей дивляться телевізор всього один годину або навіть менше години щодня і тільки 6% дивляться реаліті-шоу. Є над чим замислитися.

2. Вони жертвують

Фінансово успішні люди будуть готові до скорочення доходів, водити дешеве підтримане авто і зменшувати розміри свого житла, коли тільки починають свій шлях. Вони беруть гроші, вони зберігають та інвестують їх або реінвестують у що-небудь, що в кінцевому рахунку зробить їх більше. Іноді, забезпечені люди воліють жити економно все життя. Уоррен Баффет їздить на своєму автомобілі, до тих пір, поки воно не стає мотлохом, і його працівники не змусять його купити нове.

3. Вони не витрачають час на скарги

Якщо трапляється щось погане, вони змінюють напрям, отримують від цього урок або шукають шлях використовувати це, як їхня перевага.

4. Вони в першу чергу платять по боргах і економлять гроші

Вони знають, що «Коли хто-небудь пов'язаний обов'язком, він не має вибору, крім як залишатися на ненависній роботі, в місті або вдома проти своєї волі».

5. Вони не звинувачують у своїх бідах уряд або економічну ситуацію

Замість цього вони беруть всю відповідальність за самих себе і свої дії і вірять, що вони можуть впливати на своє майбутнє і змінювати його. Як сказав Джим Рон — йому знадобилося шість років, щоб заробити свій перший мільйон.

6. Вони сфокусовані на тривалі фінансові цілі

Замість того щоб робити гроші і витрачати їх, вони виділяють час, щоб створити фінансовий план, що дозволить їм досягти довгострокових цілей, і потім вони дотримуються цих планів.

7. Вони не припускають, що вони вже знають всі

86% багатих людей люблять читати і вірять, що вчитися треба все життя. 88% з них читають освітній або близький до роботи матеріал не менш 30 хвилин і більше кожен день. 63% слухають аудіокнижки по дорозі на роботу або додому.

8. Вони пропонують послуги або створюють речі, які мають цінність

Вони не просто перепродують те, що інші виробили.

9. Вони роблять більше, ніж просто з'являються в офісі, роблячи свою роботу і вирушаючи додому

Навіть, якщо вони наймані працівники — вони шукають шляхи, які дозволять їм піднятися високо по кар'єрних сходах і виконують те, що поза їх зони службових обов'язків. Статистика говорить, що 44% фінансово успішних людей прокидаються за три години перед тим, як їх робота почнеться.

10. Вони в захваті від процесу створення чого-небудь, що приносить гроші

Не можна сказати, що вони дбають тільки про те, що приносить гроші, але гроші для них не є основним пріоритетом. Фінансово успішні люди отримують задоволення від того, що їх клієнти та покупці щасливі. Тому вони не потребують у всіх сучасних пристроях і подібних іграшках, так як вони щасливі від того, чим вони займаються.

В цілому ніхто з нас не може впливати на уряд, економіку, наших друзів і родичів, які сіють у нас негатив, однак, ми можемо контролювати те, як ми думаємо. Якщо ми можемо прийняти мислення фінансово успішних людей, рано чи пізно ми станемо успішними в реальності, і в теж час ми будемо відчувати себе фінансово успішними навіть, якщо ми обмежені в коштах. У підсумку ми ніц не втратимо, просто змінивши своє мислення. Успіхів!

Переклад статті
10 Surprising Things Financially
Successful People Do Differently

via Клубер

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст