Психологія

10 тонких особливостей поведінки чоловіка, який тільки прикидається хорошими

Іноді люди не ті, ким здаються на перший погляд...
1.2к.

Іноді люди не ті, ким здаються на перший погляд...

Знання ознак, описаних у цій статті, допоможе вам розпізнати чоловіків, які тільки прикидаються хорошими, і уникнути розчарувань у відносинах.

1. Надмірні компліменти

Ви коли-небудь зустрічали когось, хто розкидався компліментами направо і наліво? Звичайно, приємно отримувати похвалу, але коли вона здається надмірною або необґрунтованої, це може бути ознакою прихованих намірів. Чоловіки, притворяющиеся хорошими, часто використовують лестощі, щоб завоювати розташування. Справжні компліменти зазвичай конкретні і випадкові, а не розкидаються, як цукерки.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Маніпуляція розмовами

Такі чоловіки часто керують бесідою так, щоб вона оберталася навколо них. Якщо розмова йде не за їхнім сценарієм, вони швидко змінюють тему на щось, що їм цікаво. Це маніпулятивне поведінка спрямована на підтримання іміджу «хорошого хлопця», тонко контролюючи взаємодія.

3. Відсутність емпатії

Емпатія — здатність розуміти і розділяти почуття інших — важлива для будь-яких здорових відносин. Однак чоловіки, які симулюють доброту, часто цим не володіють. Їх маніпулятивне поведінка спрямована на контроль, а не на щире спілкування. Вони можуть ігнорувати ваші почуття або не проявляти розуміння у важкі моменти.

4. Неповага кордонів

Повага особистих кордонів — ключовий елемент здорових відносин. Однак деякі чоловіки часто ігнорують ці обмеження. Вони можуть робити небажані коментарі про ваше особисте життя, змушувати вас почувати себе некомфортно або примушувати до дій, які вам неприємні.

5. Недоступність у важкі моменти

По-справжньому приємний чоловік буде поруч з вами, коли вам це потрібно. Однак чоловіки, притворяющиеся хорошими, часто підводять в цьому відношенні. Вони можуть бути доброзичливими, коли їм зручно, але коли ви дійсно потребуєте підтримки раптово вони стають недоступними.

6. Чарівність як маска

Такі чоловіки часто використовують свою чарівність, щоб приховати справжні наміри. Вони можуть здаватися ідеальними джентльменами, посміхатися і говорити компліменти, але під цією чарівною зовнішністю може ховатися щось ще. Чарівність стає інструментом для маніпуляції, а не відображенням істинної особистості.

7. Постійну увагу до себе

Вони можуть показувати себе добрими і турботливими, але в кінцевому підсумку всі їхні дії спрямовані на залучення уваги до себе. Вони часто стають центром уваги в будь-якій ситуації, навіть якщо це вимагає ігнорування потреб і почуттів інших людей.

8. Нехтування вашими успіхами

Коли ви ділитеся своїми досягненнями або радощами, вони можуть демонструвати відсутність інтересу або навіть спробувати принизити ваші успіхи. Це поведінка вказує на їх нездатність щиро радіти за інших і підкреслює егоцентризм.

9. Відсутність довготривалої підтримки

Спочатку вони можуть здатися підтримують і турботливими, але з часом їх підтримка може зникнути. Вони обіцяють допомогу, але рідко виконують свої обіцянки, залишаючи вас розчарованими.

10. Уникнення відповідальності

Такі чоловіки часто уникають відповідальності за свої дії. Коли виникають проблеми або конфлікти, вони схильні перекладати провину на інших або виправдовуватися, замість того, щоб чесно визнати свої помилки і взяти на себе відповідальність.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст