Психологія

Скільки собак ви бачите на картинці? Це покаже ваш психологічний вік

Наш фізичний і психологічний вік збігаються не завжди...
2.5к.

Наш фізичний і психологічний вік збігаються не завжди...

Кожна людина по своєму унікальний, і розуміння того, де ми знаходимося сьогодні, може надати велику допомогу в тому, щоб повною мірою насолоджуватися життям і використовувати всі можливості зростання, які вона нам пропонує.

Цей тест дозволить вам дізнатися трохи більше про вашу психологічної зрілості.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

4 собаки

Ваш психологічний вік варіюється від 20 до 30 років.

Ви надзвичайно творча людина, вам подобається досліджувати нескінченні можливості, які пропонує вам навколишній світ, читати і вивчати нові речі, йти по шляху, який приносить вам задоволення і радість.

Іноді ви відчуваєте себе невпевнено, з-за постійного тиску і критики з боку оточуючих, і ваше найзаповітніше бажання — жити в світі і поряд з тими, кого ви любите.

5 собак

Ваш психологічний вік такий же, як у людей від 30 до 40 років.

Ви пройшли через безліч складних і суперечливих ситуацій, і тепер все, що вам потрібно, це трохи спокою і простих взаємних відносин.

Вам більше не потрібно нічого фантастичного. Ви тримайтеся якомога далі від усього, що може вам нашкодити.

Ви віддаєте перевагу перевірені рішення і занадто не ризикуєте, ви намагаєтеся зберігати контроль, а не залежати від несподіванок і випадку.

6 собак

Від 40 до 50 років — це оцінка вашого психологічного віку.

Ви завжди дотримувалися традицій і «старих» цінностей, які можуть не мати сенсу для багатьох людей в сучасному суспільстві. Ви цінуєте порядність і вірність у всіх ситуаціях і любите допомагати іншим.

Ваша зрілість і постійність — ваші основні характеристики. Ви мирна людина, яка любить йти своєю дорогою, не вступаючи в конфлікт з іншими. Ви, безсумнівно, надихаєте багатьох людей, які вас оточують.

7 собак

Ваш психологічний вік відповідає людей віком від 10 до 20 років.

Хоча ви вже доросла людина, але ваша чистота душі дуже схожа на чистоту душі дітей і молоді. У вас все ще живе надія в цьому світі, і ви не розчаровуєтеся в тому, що робить вас щасливим.

Труднощі не зупиняють вас, і ви пропонуєте все краще, що у вас є, усім, кого зустрічаєте на життєвому шляху.

Світу потрібно більше таких людей, як ви, дорослих, але з дитячими та чистими серцями.

За матеріалами: Жіноче питання

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст