Відносини

5 ознак того, що вас не люблять: ви просто зручні

Він буде вимовляти всі ті слова, які ви хочете почути. Якийсь час ви навіть будете почувати себе королевою і на вершині світу. Але знайте, все, що говорять такі люди, фальш і обман. В їх серці немає любові.
9.2к.

Час від часу всі ми замислюємося над цим: а чи люблять нас? Або ретельно прикидаються? Тому не зайвим буде уважно вивчити ознаки, що вказують на те, чи щирі почуття нашого обранця або йому просто зручно і комфортно з нами?

За іронією долі, саме чисте і прекрасне почуття на світі, любов, підробити досить легко. І вона перетворюється з джерела радості і щастя в зрада, примітивне використання як у фізичному, так і в психологічному плані.

Справжні стосунки вимагають досить багато: готовність працювати над ними і зусиль, непідробних емоцій і граничної чесності. На перший погляд, здається, що «зобразити» все це – простіше простого, але прикидатися довго все одно не вийде.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Так, можливо, обманщик допомогою красивих слів і хитрощі отримає ваше тіло, але не душу. Адже вірність – це не про них. Тому рано чи пізно ця підла гра спливе назовні.

Найлегше сказати: «Я люблю тебе». Але далеко не кожна людина, що вимовляє їх, насправді відчуває те, в чому клянеться. Люди можуть самим безсовісним чином маніпулювати вами і переконувати у своїй відданості, у той час як переслідують єдину мету – затягнути в ліжко або просто бояться самотності.

Отже, 5 ознак того, що він вас не любить. Ви просто зручні, і не більше цього.

1. Ви не знайомі з друзями та родиною один одного

Якщо вам дійсно ставляться серйозно і хочуть, щоб стали частиною життя, то обов'язково ознайомлять з членами своєї сім'ї, і зроблять це з гордістю.

Але хлопець ніколи не вчинить так, перш ніж не переконається, що у вас є майбутнє. Якщо ж він не бачить вас в своїх планах навіть на наступний місяць, то ви так і залишитеся «незнайомкою».

Якщо минуло вже кілька місяців від початку відносин, а він все ще «ховає» вас від друзів і рідних, то це може означати тільки одне: він не бачить з вами майбутнього.

Якщо ви обидва навіть не замислюєтеся про те, щоб познайомити один одного зі своїм оточенням, то цього також існує пояснення: між вами відсутня справжня прихильність.

2. Вам навіть не про що згадати

Любов – це незвичайне почуття. Кожен день, кожна хвилина – не схожі на попередні. Ви дізнаєтеся щось нове, відкриваєте небачений раніше світ емоцій і насолоди. Якщо ж час ваших відносин нічим не відрізняється від тих днів, коли ви були одні, то кохання просто немає. Нічого не змінилося. Це не справжні стосунки, це не Любов.

Коли ви любите – все змінюється. Мова не про те, що світ перетворюється в гарну галявинку з єдинорогами, ні! Але має бути щось таке, про що ніколи не забудете. Наприклад, як разом сміялися над якимись дурними жартами або давали один одному комічні прізвиська. Щось таке, чого не було ніколи, і що забути – неможливо. Те, про що ви будете згадувати час від часу, почувши знайому мелодію по радіо або просто побачивши якусь кумедну картинку на Facebook.

Ви запам'ятаєте фільми, які разом дивилися, весело жуючи поп-корн і притискаючись до плеча свого коханого. Або те, як потрапили під дощ, промокли до нитки і співали пісні під Місяцем. Якщо ж нічого такого не відбувається, і вам навіть не про що згадати, то...

Відповідь ви знаєте самі: тоді дійсно нічого не відбувається. Ніякої любові, ніяких почуттів. Фізична близькість – це все, про що ви можете згадати, і то – досить смутно. А це, погодьтеся, далеко ще не відносини.

3. Ви майже не спілкуєтеся

Ключ до гарних стосунків – повноцінне і регулярне спілкування. Якщо ви насилу пригадуєте, коли в останній раз розмовляли один з одним по душам, розповідаючи все найпотаємніше і не боячись виглядати вразливими, то вас не люблять. Ви повинні знати, що відбувається в житті партнера, інакше який сенс у таких відносинах»?

А як здорово базікати іноді всю ніч безперервно! Розмовляти, підбадьорювати, жартувати. Ці милі моменти свідчать про справжньої любові.

Якщо ж ви дізнаєтесь про день народження партнера з соціальних мереж, то ваші відносини існують хіба що у вашій уяві.

Це зовсім не означає, що ви повинні бомбардувати один одного повідомленнями мало не щохвилини з приводу і без, або телефонувати кожні півгодини. Але побажати гарного дня, зателефонувати і дізнатися про те, як почуває себе кохана людина, зовсім не складно.

Вам слід регулярно спілкуватися, відкриватися один одному. Розповідати навіть про самих безглуздих страхи і сумніви. Це називається – відкривати один одному серця. Вам потрібна ця вразливість, інакше відносини просто не побудувати. Якщо ж все, про що балакаєте час від часу, це заняття любов'ю і ваші фантазії на цю тему, то це не любов. Вас не люблять, дорогі мої, а просто використовують. Як тістечко, яке з'їдають, і негайно ж забувають.

4. Сексуальна близькість понад усе.

Ліжко – це єдине, що пов'язує вас один з одним і створює ілюзію хоч якихось стосунків, ви насолоджуєтеся близькістю і отримуєте від неї ні з чим незрівняне задоволення, але коли справа доходить до спілкування – власне розмовляти нема про що.

Якщо близькість – єдина єднальна нитка, то її може порвати навіть самий легкий вітерець. Тому що все з часом набридає і приїдається. І якщо вас нічого більше не об'єднує, немає справжніх відносин.

Адже справжні стосунки – це щирі та справжні емоції, пристрасть, любов, довіра, а не просто фізична привабливість і експерименти в спальні.

Фальшиві відносини в основному призначені для того, щоб затягнути вас в ліжко. І якщо це у обманщика вийде – він менше всього буде переживати про ваші почуття. Його мета – ваше тіло, а не душа.

Він буде прикидатися, що вражений вашою красою і розумом наповал, вимовляти всі ті слова, які хочете почути. Якийсь час ви навіть будете почувати себе королевою і на вершині світу. Але знайте, все, що говорять такі люди, фальш і обман. В їх серці немає любові.

Якщо постіль значить набагато більше, ніж розмова, то такі відносини – підроблені і не коштують ні копійки.

5. Его означає більше, ніж любов

Коли ви входите в Будинок любові, то першим ділом залишаєте у порога своє взуття і своє Его. Бо відпустити Його – це найважливіша умова для будь-яких відносин. Якщо для вас важливо бути завжди правими, ігноруючи почуття партнера, то це вже точно не любов.

Справжні стосунки – це коли розуміють і поважають ваші почуття. Не виключено, що ваш партнер буде час від часу помилятися, чинити неправильно, але якщо для нього важливі ваші стосунки, а не власне Его, це називається Любов.

Якщо відносини щирі, а не удавані, відійти в сторону і припиніть суперечку, незалежно від того, хто правий. А ось в підроблених – люди готові припинити відносини, лише б потішити свого Его.

Запам'ятайте: якщо ваш партнер готовий відпустити своє Его і визнати провину (навіть якщо іноді й не винен) – вас люблять. Бережіть такі відносини – це справжня Любов.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст