Клуб природного розвитку — Клубер

«Остання війна серед людей буде війною за істину. Ця війна буде в кожній окремій людині. Війна з власним невіглаством, агресією, роздратуванням. І тільки докорінне перетворення кожної окремої людини може стати початком мирного життя всіх людей».
~ Микола Реріх

Хто шукає — той завжди знайде. Ваше бажання до перетворень — основний двигун вашого успіху, ми називаємо це природним розвитком. Саме тому «Клубер» не ставить собі за мету вчити вас життя, нав'язувати свою точку зору і диктувати, як вам життя, так як тільки Ви відповідальні за своє життя. А ще ми називаємо це місце Клубом людей які об'єдналися навколо однієї мети — власного перетворення. Ласкаво просимо в Клуб природного розвитку.

«Клубер» — створений у листопаді 2011 року з метою сприяння розвитку особистості. Ідея створення Клубу виникла у зв'язку з необхідністю і перспективністю формування спільноти, орієнтованого на розвиток. Основним напрямком діяльності «Клубера» є формування усвідомленого суспільства.

Стати членом «Клубера» може кожен, хто усвідомив необхідність у своїй зміні.

Допомога членам Клубу природного розвитку виявляється різними способами і на різних рівнях, це може бути консультаційна, фінансова та майнова підтримка, а також сприяння у формальному і неформальному спілкуванні.

Клубер саморозвиток та особистісний ріст