Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність дуже важлива. Сайт хоче, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували широкий спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація, зібрана при реєстрації (або в будь який інший час) переважно використовується для підготовки інформації у відповідності з Вашими потребами. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Проте сайт може частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згідно з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам розсилок листів, новин, корисних матеріалів.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні при яких умовах крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, натиснувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

На сайті www.cluber.com.ua використовуються куки (Cookies) і дані про користувачів сервісу Google Analytics.

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити настройки свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або оповіщав про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

Ці дані захищено

Для захисту Вашої особистої інформації сайт використовує різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Сайт дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Незважаючи на те, що сайт прагнемо захистити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Сайт настійно рекомендує Вам приймати всі можливі заходи безпеки під час перебування в Інтернеті. Незважаючи на те, що сайт робить все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, сайт не може гарантувати, що заходи безпеки запобіжать незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни даної політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: [email protected]

Клубер саморозвиток та особистісний ріст